Uygun Fiyat
Güvenilir Hizmet
Hızlı Kargo İle
Kaliteli Bir Teslimat
Türkiye’nin Her Yerine Kargo Teslimatı
Kaliteli Ürünlerin Tek Adresi
Destek Hattımızdan Bizlere Ulaşabilirsiniz

Hakkımızda

ARDA ENERJİ SİSTEMLERİ, Çeyrek asırdan fazla Isıtma-Soğutma ve Mekanik tesisat sektöründe kurumsal firmalarda yöneticilik ve ortaklık yapmış olan profesyonel ekibimiz tarafından sektörümüze farkındalık ve yenilik katmak amacıyla kurulmuştur.

İFM Endüstri markamız ile ürettiğimiz; Bayilik ve distribütörlüklerini yaptığımız  HVAC , hidrolik ve yangın tesisatlarına yönelik geniş ürün gamındaki malzemeler ile müşterilerimizin teknik ürün ihtiyacı ve bu ürünlere yönelik teknik hizmet ihtiyacını Kaliteli ürünleri, hızlı ve en ekonomik şekilde temin edebilmelerini amaçlamaktayız.

Uzman kadromuzun var olan bilgi birikimi, sektörel tecrübesi, teknolojik altyapısı, makine parkuru ve deneyimli iş gücünü, yenilikçi vizyonu sayesinde ‘’ARDA ENERJİ ’’ markasını yurt içi ve yurt dışında sektörümüzde önemli bir marka yapmak birincil hedefimizdir.

Firmamızın hizmet anlayışı, bayiliklerini yaptığımız kaliteli ürünlerin satışı ve temini ile sınırlı kalmayıp, satılan tüm ürünlerde doğru sistem seçimi ile mühendislik ve danışmanlık hizmetlerini siz değerli müşterilerimize vermek şirket politikamızdır.

Projelerinizdeki mekanik malzeme ihtiyaçlarınızı www.ardaenerji.com ’den Kaliteli ürünleri, hızlı ve en ekonomik şekilde temin edebilirsiniz.

Ayrıca proje ve toplu alımlarınızda bizlerden teklif istemenizi rica ederiz.

Vizyonumuz ;

Sektörümüze farkındalık ve yenilik getirmek suretiyle, Türkiye ve Global pazarda evrensel kalite ve standartlarda ürün ve hizmet sunabilmek.

Misyonumuz;

Tüm Müşterilerimiz ile Çözüm odaklı, sürdürülebilir ve sağlıklı bir işbirliği oluşturmak. 

Değerlerimiz;

Ülkesi, müşterileri, çözüm ortakları ve çalışanları için güvenirli, devamlı ve saygın bir marka olmayı gerçekleştirmek.


whatsapp1